Taro kārtis 

Taro kārtis ir sena zināšanu sistēma, kas radusies 15. gadsimtā Eiropā, ātri izplatoties visā pasaulē. Mūsdienās tā ir kļuvusi par populārāko, noslēpumaināko un vienlaikus arī sarežģītāko nākotnes pareģošanas metodi. Taro kāršu kavā ir 78 kārtis.

Hecate.lv preču klāstā ir dažāda veida taro kārtis, sākot no klasiskajām Rider Waite, līdz pat modernā un vintage stila taro kārtīm. Lai kāds arī būtu taro kāršu dizains, to būtība, zīlēšanas metode un kāršu nozīme ir nemainīga. 

Lenormand un Kipper kārtis

Lenormand kārtis ir nākotnes pareģošanas metode, kas radusies Francijā 18. gadsimtā. Lenormand kavā ir 36 kārtis, kas no Taro kārtīm atšķiras pēc mērķa, sajūtām un struktūras. Lenormand ir daudz praktiskāks pielietojums, mazāk koncentrējoties uz psiholoģiskām sajūtām, bet vairāk uz reāliem  ikdienas notikumiem un situācijām.

Kipper kārtis ir vācu zīlēšanas sistēma, kas datēta ar 19. gadsimtu. Kavā tradicionāli ir 36 kārtis, kas skaidri norādīta galvenos dzīves notikumus un situācijas, tāpēc to lietoša ir ļoti vienkārša.

Orākulu kārtis

Orākulu kārtis ir garīgas konsultācijas rīks, ko izmanto, lai saņemtu iedvesmojošus vēstījumus, norādes vai dziļākas atziņas par dažādām dzīves jomām. Atšķirībā no tarot kārtīm, orākulu kāršu skaits un tēmas var būt ļoti dažādas, piemēram, dabas elementi, mīlestība un attiecības, dievības, dzīves mācības uncitas tēmas. 

Hecate.lv piedāvājumā ir dažāda veida un mērķu orākula kārtis, ko var izmantot sevis izzināšanai, meditācijai, motivācijai vai intuitīvām atbildēm uz jautājumiem.

I-Ching Heksagrammu kārtis

I-Ching kārtis ir mūsdienīga interpretācija senajam ķīniešu orākula rīkam I-Ching jeb Pārmaiņu grāmatai. Tās piedāvā intuitīvu veidu, kā saņemt padomus un dziļāk izprast dzīves jautājumus. Katras kārts simbols ataino kādu no 64 heksagrammām. Katrā heksagrammā atspoguļojas Yin-Yang mijiedarbība, kas simbolizē dažādas dzīves situācijas, enerģijas plūsmas un pārmaiņu ciklus. 

 I-Ching kārtis  paredzētas, lai palīdzētu cilvēkiem izprast pārmaiņas un pieņemt svarīgus dzīves lēmumus, balstoties uz dabas likumiem un enerģiju mijiedarbību. Tās ir īpaši noderīga pašrefleksijai, intuitīvai virzībai un iekšējā līdzsvara meklēšanai.

Rūnas un Rūnu kārtis

Rūnas ir senie ģermāņu simboli, kas tika izmantoti gan rakstīšanai, gan kā garīgās konsultācijas un maģijas rīks. Katrs rūnas simbols nes īpašu nozīmi, un to interpretācija ir saistīta ar dabas spēkiem, dievībām un cilvēka dzīves aspektiem. Rūnu komplekti parasti sastāv no 24 rūnām, kas simbolizē Elder Futhark alfabēta burtus. Katrs simbols attēlo noteiktu enerģiju, piemēram, spēku, aizsardzību, labklājību vai pārmaiņas.

Rūnu kārtis ir modernizēta rūnu sistēmas versija, kur katra kārts attēlo vienu no rūnām un tās interpretāciju. Tās darbojas kā orākulu kārtis, piedāvājot ieskatu dzīves situācijās un norādot uz iespējamām izmaiņām, risinājumiem vai ieteikumiem.

Ezotērika

Ezotērika kā filozofijas virziens radās 19. gadsimta sākumā, lai apzīmētu zināšanu kopumu par visumu, dievišķo un cilvēcisko būtni. Tā ietver dažādas garīgās zināšanas, kas bieži vien nav ar prātu saprotamas un zinātniski vai racionāli izskaidrojamas. Ezotēriskā filozofija skar pasaules neredzamo, metafizisko un garīgo dimensiju, kā arī piedāvā zinātnes, reliģijas un filozofijas sintēzi. Individuālā līmenī  ezotērika māca izzināt pašam sevi un apkārtējo pasauli netradicionālos, garīgos un filozofiskos veidos.

Pie ezotērikas ir pieskaitāmas  tādas jomas kā taroloģija, astroloģija, joga, ājurvēda, fenšui, reiki, numeroloģija, dziedniecība un daudzas citas jomas un metodes, kas palīdz sevis izzināšanai un pasaules izpratnei, garīgai dziedināšanai un sava ceļa atrašanai.